NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września społeczność szkolna powitała nowy rok szkolny na boisku szkolnym.

Otwarcia roku szkolnego dokonał dyrektor Zespołu Szkół w Gołańczy mgr Roman Bobrowski. Uczniowie  naszej szkoły uczyć będą się w 20 oddziałach, w tym w trzech oddziałach klas pierwszych. Wychowawcami  tych klas są: mgr Mirosława Buksakowska - klasa Ia, mgr Beata Maciejewska - klasa Ib,  mgr Magdalena Piwowarska - klasa Ic.

W uroczystości uczestniczył i  skierował słowa powitania do uczniów, rodziców oraz nauczycieli: burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz pan Mieczysław Durski.

Na zakończenie pierwszego dnia nowego roku szkolnego uczniowie naszej szkoły oraz chór szkolny przedstawili część artystyczną. Uczniów przygotowały: mgr Małgorzata Janus,  mgr Katarzyna Wachowicz-Bielecka oraz mgr Maria Korpowska-Czajkowska

Hanna Kusz