SZKOLNE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2023 r. odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na spotkanie przybyli: burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz Mieczysław Durski,  nauczyciele, pracownicy niedydaktyczni, emerytowani pracownicy naszej szkoły oraz uczniowie.

To uroczyste spotkanie tradycyjnie rozpoczął dyrektor naszej szkoły pan Roman Bobrowski. Następnie, burmistrz M.Durski, proboszcz R.Lidziński oraz przedstawicielka Szkolnej Rady Rodziców, złożyli życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W trakcie uroczystości pan Andrzej Przybyłowicz przedstawił wyniki wyborów do Rady Samorządu Uczniowskiego. Nowym przewodniczącym RSU został  Jacek Chudzik z klasy 7c. Po ogłoszeniu wyników wyborów, nastąpiło podpisanie kontraktu przewodniczącej RSU z Dyrektorem Szkoły.

Na zakończenie, uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: Małgorzaty Janus, Beaty Okuniewskiej - Kryskowiak i Tomasza Rożka, przedstawili część artystyczną.  Scenariusz tego przedstawienia napisał pan Tomasz Rożek. Natomiast, dekroracje sali przygotowała pani Marzena Kolińska.