APEL BOŻONARODZENIOWY KL.4-8

Po apelu klas 0-3, odbył się apel klas 4-8.  Podczas tej uroczystości, najpierw życzenia świąteczne złożył Dyrektor Naszej Szkoły pan Roman Bobrowski, a po nim przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców pani Joanna Marmurowicz.

Kolejnym punktem programu były jasełka w wykonaniu uczniów  klasy 5c, uczennicy klasy 6b, dwojga uczniów klasy 6a oraz chóru szkolnego. Jasełka były przeplatane kolędami piosenkami świątecznymi. Montaż słowno-muzyczny przygotowały panie: Małgorzata Janus, Hanna Konwińska i Monika Leszczyńska.

Na zakończenie tego uroczystego dnia, uczniowie rozeszli się do swoich sal lekcyjnych, gdzie wraz z nauczycielami oraz wychowawcami spędzili czas na spotkaniu opłatkowym.

(W galerii znajdują się zdjęcia ze spotkania świątecznego w klasach: 4a, 5c, 6a, 7b, 7c oraz 8a).