SUKCES NASZYCH UCZENNIC

Dnia 20 grudnia 2023 roku odbyło się podsumowanie V Gminnego Konkursu Plastycznego ,,Ocalić od zapomnienia", pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Gołańcz, Pana Mieczysława Durskiego. Do konkursu zgłoszonych zostało wiele prac.

W kategorii klas 4-8 ,,Wolna Niepodległa Polska- plakat" dwie uczennice naszej szkoły zostały nagrodzone. Julia Pachowicz klasa VIIB zajęła I miejsce, wyróżnienie otrzymała Zuzanna Milewska klasa VIB.

Celem konkursu było stworzenie pracy plastycznej zawierającej wizję autora na temat niepodległości, popularyzacja zagadnień historycznych, kształtowanie postaw patriotycznych.

Wzięły w nim udział szkoły z Panigrodza, Smogulca, Morakowa, Gołańczy oraz z MOS-u w Gołańczy.

Joanna Bielecka