Wycieczka do kina

Dzieci były zachwycone wycieczką.

W czwartek, 23 lutego klasy 2b i 3e udały się na wycieczkę integracyjną do Kina MDK w Wągrowcu. Celem wycieczki było nie tylko spędzenie czasu na seansie filmu Był sobie pies”, ale także wzmacnianie więzi koleżeńskiej.

Dzieci obejrzały film z zainteresowaniem. Wywoływał on wiele emocji: u młodych widzów pojawiły się  łzy smutku oraz radości, psa imieniem Bailey pokochały.

W czasie wycieczki, kształtowane u dzieci były: wrażliwość estetyczna poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej oraz nawyki  kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (kino). Uczniowie w kinie, a także w autobusie, zachowywali się wzorowo.

Opiekunami wycieczki były panie: Katarzyna Gryczka, Elżbieta Janowiak oraz Renata Piekarska.