PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

DZIEŃ SZKOLNEJ SAMORZĄDNOŚCI

21 marca 2016r. był Dniem Samorządności. Początkiem tego dnia było przeprowadzenie przez uczniów dwóch lekcji, tematyka była uzgodniona z nauczycielem danego przedmiotu. Po tych lekcjach, uczniowie na apelu zapoznali się z  planem Dnia Samorządności. Następnie udali się do sal lekcyjnych, by wykonywać wyznaczone zadania. Klasy I-III projektowały i wykonywały wianek dla Pani Wiosny, a po ich zrobieniu nastąpiła prezentacja. Natomiast starsi uczniowie udali się na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny, by je sfotografować. Po powrocie, trójki klasowe uczestniczyły w konkursie OMNIBUS, a reszta uczniów przygotowywała się do konkursów na żywą "Panią Wiosnę" oraz wymyślenie hasła na temat wiosny. Na koniec Dnia Samorządności nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów.

Oto zwycięzcy konkursów:

OMNIBUS

I miejsce -  klasa 4b,

II miejsce -  klasa 6a,

III miejsce - klasa 6b,

na żywą "Panią Wiosnę"

I miejsce - klasa 6b,

II miejsce -  klasa 4c,

na wiosenne hasło

III miejsce - klasa 4c.

W galerii (zakładka u góry strony) znajduje się wiecej zdjęć z wiosnnej imprezy w szkole. Zdjęcia na stronie głównej zostały wykonane podczas wiosnnego spaceru przez uczennice klasy 6a: Olgę Dobrzykowską i Dajanę Klar.