Europejski Dzień Języków

18. października został rozstrzygnięty konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków. Zadaniem uczniów było zaplanowanie i przedstawienie  na mapie swojej wymarzonej podróży po Europie. Ponadto, uczniowie wyszukiwali i przedstawiali ciekawostki związane z krajami europejskimi oraz wyrażenia używane w codziennej komunikacji. W konkursie wzięło udział 60 uczniów z klas 4-8.

I miejsce zajęła Oliwia Wołta – kl.5c, II miejsce - Maja Bachorska- kl.7b, na III miejscu uplasowała się Maria Dzięciołowska z kl.4b. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy uczniom za tak liczny udział. Nagrody ufundowała Szkolna Rada Rodziców.

Daria Hermańska, Monika Leszczyńska, Izabella Sielewicz